Головна » 2017 » Червень » 11

«Козацькому роду нема переводу!» Під таким девізом пройшов сьомий день у таборі «Веселка». З метою розширити знання учнів про запорозьких козаків, їх традиції, побут, звичаї, виховати шанобливе ставлення до запорожців, спонукати до наслідування їхніх кращих рис характеру (добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу) був проведений виховний спортивний захід «Козацькі забави». Вихованці табору поділилися на два куреня і взяли участь у конкурсах: «Захист фортеці», «Метання ядра», «Влучити в ціль», «Передача листа»; інтелектуальній вікторині «З історії козацтва». Спортивні ігри сприяли розвитку фізичних здібностей дітей, спритності, кмітливості, активності.

... Читати далі »

Переглядів: 248 | Додав: Specialforunet | Дата: 11.06.2017 | Коментарі (0)