Головна » 2019 » Вересень » 19 » Знайомі й незнайомі види спорту
Знайомі й незнайомі види спорту

"Швидше, вище, сильніше" - таке гасло олімпійських ігор стало епіграфом олімпійського уроку, що був проведений для учнів 5 та 7 класів у формі круглого столу "Знайомі й незнайомі види спорту". Діти переглянули відеоролики про історію виникнення олімпійських ігор, про перемоги збірної України в олімпійських іграх, про найвідоміших рекордсменів-українців. Учасники круглого столу обговорили різні види спорту, зокрема зимові, зображені на піктограмах. Свої висновки перевірили під час гри в олімпійське лото, яке оформили у вигляді фотоколажу "Зимові олімпійські ігри".
Інформація, отримана під час заходу, викликала в дітей захоплення та почуття гордості за наших спортсменів. Можливо, серед наших учнів є майбутні олімпійські чемпіони.

Дробітько О.В., Овчаренко В.В., класні керівники 7 та 5 класів

Переглядів: 190 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0