Головна » 2019 » Вересень » 29

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди учні 5-6 класів разом з бібліотекарем школи Дробітько Ольгою Василівною завітали до бібліотеки Станівської сільської ради на урок-екскурсію. У затишній читальній залі бібліотекар Дудник Людмила Анатоліївна розповіла дітям про фонд бібліотеки, періодичні видання, цікаві новинки, познайомила з тематичними книжковими виставками. З учнями проведено бесіду про важливість паперових книг та сучасні можливості їхніх електронних варіантів. Діти пофантазували, як виглядатимуть книги у майбутньому та які функціональні можливості матимуть. Усі дійшли згоди, що так чи інакше, книги ніколи не втратять своєї актуальності, а бібліотеки залишаться їхнім гостинним острівцем, де чекатимуть на с ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: Specialforunet | Дата: 29.09.2019 | Коментарі (0)