Головна » 2019 » Вересень » 18

Свято здорового способу життя. Розвиває рухову активність, яка є основою розвитку людського організму. Вчить дітей, що активний відпочинок - це запорука здоров'я та гарного настрою. Учні початкових класів показали свої спортивні здібності у естафетах з м'ячем, бігу на швидкість. Веселі старти пройшли весело, енергійно, дружньо.

Драновська Л.В., класний керівник 1 класу

Переглядів: 176 | Додав: Specialforunet | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)

Захід допоміг згуртувати дитячий колектив, привернув увагу дітей до краси осені у рідному краї, виховав любов до землі, дбайливе ставлення до природи. Обрані кращі композиції учнів 1 класу "Дім на заздрість всім" та учнів 5 класу "Вже осінь завітала в Україну, гарний урожай зібрала у корзину".

Касьяненко М.О. педагог-організатор

Переглядів: 181 | Додав: Specialforunet | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)

Проведено годину спілкування на тему "Я дитина - маю право" , в ході якої учні були ознайомлені з особливостями українського законодавства та механізмом захисту прав дитини. Ознайомилися з документом "Конвенція про права дитини". Переглянули відеоролик "Права та обов'язки дитини". Виконали інтерактивну вправу "Асоціації" та виготовили стінгазету. Висловили свої думки щодо своїх прав та обов'язків. Серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс малюнків на тематику " Я маю право", переможцями стали учні 3-го класу.

Касьяненко М.О. вчитель історії

... Читати далі »

Переглядів: 178 | Додав: Specialforunet | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 189 | Додав: Specialforunet | Дата: 18.09.2019 | Коментарі (0)