Головна » 2019 » Квітень » 7 » Весняний трудовий десант
Весняний трудовий десант

Весна - найпрекрасніша пора року, всі чекають з нетерпінням теплої погоди, ясного дня з ласкавим сонечком. Ми не тільки милуємось весняною природою, але і намагаємося допомогти рідній землі стати ще красивіше. Не шкодуючи свого вільного часу, всі разом, учні та вчителі школи вийшли на суботник. З ентузіазмом прибирали сміття на території школи. Кілька годин праці - і маса задоволення від кінцевого результату. Ретельно прибравши ділянки, діти насолодилися теплом весняного дня і організували імпровізовану фотосесію. В гарний квітневий день праця на свіжому повітрі всім пішла лише на користь!

Шановні жителі нашого села! Не будьте байдужими до своєї маленької батьківщини, бережіть рідну природу, піклуйтеся про неї, і вона відплатить вам сторицею!

Переглядів: 200 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0