Головна » 2019 » Квітень » 26

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходить 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Учні школи не залишилися осторонь і також зібрали кошти на необхідне обладнання для лікування діток з вродженими вадами серця.

Переглядів: 209 | Додав: Specialforunet | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)

Традиційно причиною батьківських нарікань і   не зовсім приємних виховних моментів для   того, хто не вивчив урок і отримав низьку   оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин   для виховних моментів побільшало відтоді, як   на законодавчому рівні у нашій країні введено  відповідальність за булінг. І діти, і батьки  повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

Реалізуючи Загальнонаціональний правопросвітн ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: Specialforunet | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0)