Головна » 2019 » Квітень » 29

Чистим серцем – повним віри,
Ясних, добрих сподівань!
Великодніх вам світань!

Учні школи щиро вітають всіх з Великоднем! Нехай Великодний віночок від другокласників принесе всім українцям щастя, добра, миру та благополуччя. Учні 5-го класу бажають чистих думок та мирного неба над головою! Учні 4 класу прикрасили великоднє дерево писанками та крашанками, з побажаннями  яскравих світанків та радості. Всіх зі святом!!! Божого благолословення всім українцям!

Переглядів: 188 | Додав: Specialforunet | Дата: 29.04.2019 | Коментарі (0)

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я у школі пройшов тиждень громадського здоров'я. Учні 6 класу на виховній годині "Наше здоров'я в наших руках" обговорили важливі питання щодо збереження здоров'я. На тематичних плакатах діти зафіксували важливі аспекти здорового життя і зробили висновок, що ні від чого так не залежить наше здоров'я, як від нас самих. Бажання бути здоровим - головна умова повноцінного здорового життя.

Класний керівник 6 класу О.В. Дробітько

... Читати далі »

Переглядів: 201 | Додав: Specialforunet | Дата: 29.04.2019 | Коментарі (0)