Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Веселі старти
Веселі старти

Нумо гратись, дітвора,

Час для гри настав, ура!

Можна м’ячик покатати,

На скакалці пострибати.

Часу, дітлахи, не гайте,

На змагання всі ставайте!

М’яч ловіть наліво-вправо,

Школярам корисні вправи.

В рамках проведення Олімпійського тижня серед учнів 2-4 класів було проведено  спортивні змагання «Веселі старти». Програма спортивного заходу була насиченою та змістовною, вона складалася з декількох розділів: привітання, естафети з м’ячем, обручами, скакалкою. Спочатку учні 2, 3 та 4 класу поділилися на дві команди, «Швидкі тигри»(капітан Тимченко Артем) та «Спритні леопарди»(капітан Мазурок Андрій). У перших двох іграх  перемогу здобула команда тигренят. А в котінні обруча спритнішими виявилися їхні суперники. Біг з обручем, набивання м’яча та гра «Кенгуру» принесли обом командам нічию. Справжнім випробуванням уваги, спритності, швидкості та бігу для школярів стали естафети з м’ячем «Жирафа» та «Посади картоплю», що нарахували командам по балу. «Човниковий біг» - це тренування спритності, швидкості, командного духу. Ця гра закінчилася  для юних спортсменів нічиєю. Гра «Струмок» показала, що учні добре вміють бігати, стрибати, підтримувати свого товариша, уважно слухати завдання, допомагати один одному. Вона принесла перемогу команді «Швидкі тигри».

Після закінчення змагання всі учні початкової школи ласували солодким кавуном, щоб набратися сил для наступних змагань.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 4 класу

Переглядів: 307 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0