Головна » 2016 » Жовтень » 04

15 вересня учні нашої школи завітали на свято «Ми обираємо успіх» присвячене початку нового навчального року у комунальному позашкільному навчальному закладі Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва». Святкове дійство у формі квесту відбувалося в міському парку імені П.І.Чайковського та на території Палацу. На кожній станції — яблуку ніде впасти. Гуртки — на будь-який вік та смак. Для тих, хто любить музику, спів та танці був проведений танцювальний флеш-моб, дівчата взяли участь у театральному шоу, а учениця 5 класу Зайцева Аліса акапела заспівали пісню біля пам’ятника П.І.Чайковському. Найбільше дівчатам сподобалися сучасні танці та акробатика, хлопцям – дзюдо, волейбол та паперопластика.  Діти мали можливість записатись до гуртка, який сподобався найбільше, а також поспілкуватися й позн ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: Specialforunet | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)