Головна » 2019 » Квітень » 2 » Тенісні будні
Тенісні будні

У навчальному закладі є столи для настільного тенісу. Зараз цей спортінвентар стоїть у шкільному холі. Тож учні під час перерв не бігають школою, а грають у теніс. І навіть учителі жартують, що самі би хотіли зіграти, але не мають змоги, «бо діти не дають». А протягом січня – березня місяця у Станівській школі відбувалися шкільні змагання з настільного тенісу. У змаганнях брали участь всі учні школи (хлопці і дівчата). Учасники змагань поділені на 4 групи: старшу(юнаки 7 – 9 класів та дівчата 7 - 9 класів) і молодшу(юнаки 5 – 6 класів та дівчата 5 - 6 класів). Організатор тенісних змагань - вчитель фізкультури Олександр Вікторович Мандрико. Якщо чесно, змагання були досить важкими, але водночас цікавими та корисними, бо дали змогу залучити дітей і виявити талановитих у цьому спортивному дозвіллі.

Місця розподілилися таким чином:

Молодша група ( юнаки):

I місце – Лунін Артем (6клас)

II місце – Горбунов Микола (6клас)

III місце – Міщенко Артем (6клас)

Молодша група (дівчата):

I місце – Бережна Віка (6клас)
II місце – Гончаренко Анна (5клас)
III місце – Понуровська Кароліна (5клас)

Старша група ( юнаки):

I місце – Решетков Сергій (7клас)

II місце – Рева Артем (8клас)

III місце – Овчаренко Андрій (7клас)

Старша група (дівчата):

I місце – Руденко Діана (9клас)

II місце – Боброва Анжеліка(9клас)

III місце – Целуйко Оксана (7 клас)

Проведення змагань будь - якого рівня вимагає серйозної підготовки і відповідальності. І особливо добре, що до цієї відповідальної справи долучився наш постійний спонсор, випускник нашої школи Гордієнко Роман, за кошти якого було придбано тенісні шарики, грамоти та солодкі подарунки для переможців змагань. Це чергова його добра справа в спортивному житті Станівської ЗОШ по сприянню залучення учнів до формування інтересу до спорту, бажання вести здоровий способ життя. Дякуємо за щиру підтримку спортивних прагнень юних станівчан.

Учитель фізичної культури Мандрико О.В.

Переглядів: 203 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0