Головна » 2019 » Вересень » 4 » Свято Знань
Свято Знань

Шкільний дзвоник знову покликав учнів на перший урок. Радісні та усміхнені, зустрілися вони після літнього відпочинку. Веселі розповіді, приємні зустрічі задали гарний настрій та викликали позитивні емоції.
До шкільної родини цього року приєдналися 11 першокласників. До країни знань їх поведе перша вчителька Драновська Людмила Володимирівна. На новачків чекає сучасне освітнє середовище: світле, відремонтоване приміщення, нові меблі, інтерактивна дошка.
Від агрохолдингу "Кернел" учні першого класу отримали подарунки - рюкзачки з і шкільним приладдям.
Сільський голова Дудник Юрій Олексійович привітав усіх дітей, учителів, батьків з початком навчального року й побажав успіхів на весь навчальний рік.
Побажаємо і ми, колектив школи, вдалого, продуктивного, креативного навчання та миру і спокою у нашій державі.

Переглядів: 190 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0