Головна » 2016 » Листопад » 3 » Швидше! Вище! Сильніше!
Швидше! Вище! Сильніше!

Під таким гаслом в відбувся Олімпійський урок для учнів 1-9 класів . Ведучі нагадали присутнім,  що Олімпійські ігри зародилися у Стародавній Греції, а перші Олімпійські ігри відбулися у 8 столітті. Учні мали змогу побачити , який великий шлях пройшли ігри, щоб досягти таких вершин, як сьогодні. Не оминули увагою й Олімпійську  символіку: Олімпійський прапор, що складається з п’яти кілець, Олімпійське гасло, Олімпійський вогонь, Олімпійська емблема, яка чітко визначена в Олімпійській Хартії. Також учні з’ясували, що Олімпійські кільця символізують толерантність і дружбу мі ж усіма, хто бере участь в іграх з усіх 5 континентів.

Не оминули увагою імена спортсменів, записані золотими літерами на сторінках спортивної історії нашої незалежної держави: Володимир Кличко,     Лілія Подкопаєва, Олександр Усик…

Прядка Галина Валеріївна, бібліотекар

Переглядів: 315 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0