Головна » 2017 » Червень » 2 » Літо 2017. День третій
Літо 2017. День третій

Мандрівки, подорожі завжди манять і зачаровують дітей, а особливо під час літнього відпочинку. В останній день весни діти табору «Веселка» здійснили цікаву екскурсію до міста Тростянеця. Відвідали Алею Закоханих та парк ім. П.І.Чайковського. Дзвінкими, радісними голосами дітлахів наповнилось прозоре повітря. Спортивний майданчик привітно вітав своїми яскравими кольорами. Мандруючи парком, діти з цікавістю оглянули дерев’яні скульптури казкових героїв, де зробили фото на згадку . На баскетбольному майданчику з м’яким покриттям дітлахи з задоволенням пограли в баскетбол і бадмінтон. На гойдалці відпочили після заняття на спортивних тренажерах. Зголоднілі, але веселі і задоволені діти з радістю поверталися до рідної школи, де їх зустрічав добрий і калорійний обід, який з любов’ю приготував кухар.

Ярова Олена Олексіївна, вихователь табору "Веселка"

Переглядів: 239 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0