Головна » 2017 » Червень » 4 » Літо 2017. День п'ятий
Літо 2017. День п'ятий

Бережи одяг доки новий,

а здоров’я — доки молодий.

5-й день в оздоровчому таборі “Веселка” пройшов під девізом “Здоровим бути модно”. Під час виховного заходу діти дізналися, що бути здоровим, бадьорим, активним - значить бути щасливим та успішним. Ще раз пригадали, від чого залежить здоров’я людини, що негативно впливає на самопочуття та життєдіяльність. Визначивши всі складові здорового способу життя, діти зробили висновок, що здоров’я людини залежить, в першу чергу, від неї самої.

“Наше здоров’я - в наших руках” - таке гасло обрали для агітплакатів. Кожен залишив на аркуші відбиток своєї долоньки як знак вибору на користь здорового життя.

День, присвячений здоров’ю, діти активно провели на свіжому повітрі. Веселі спортивні розваги додали гарного настрою та бадьорості. Скакалки, обручі, м’ячі допомогли цікаво розважитися, а головне отримати користь для здоров’я.

Дробітько Ольга Василівна, вихователь табору “Веселка”

Переглядів: 269 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0