Головна » 2017 » Червень » 14 » Літо 2017. День одинадцятий
Літо 2017. День одинадцятий

Врятувати, запобігти, допомогти

Одинадцятий день в таборі «Веселка» став екскурсійним. Вихованці табору відвідали пожежну частину. Начальник першого караулу Андрій Сєнченко цікаво розповів про роботу службу порятунку. Діти дізналася, як облаштована спецпожежмашина, який об’єм води вміщується в її резервуарах, за скільки хвилин вони спорожняються. Із задоволенням приміряли бойовий одяг, потримали в руках інструменти, що допомагають рятувальникам під час гасіння пожеж, порятунку людей. Дітям показали диспетчерську, класну кімнату, кімнату відпочинку і кімнату, де зберігається бойовий одяг, дали можливість посидіти у пожежній машині. Як справжні пожежники діти тримали у руках гідрант та вмикали подачу води. Наприкінці екскурсії начальник караулу відповів на усі питання дітей.

Наступна екскурсія відбулася у краєзнавчий музей м. Тростянець. Багато нового та цікавого дізналися вихованці табору про природу Тростянеччини, побут перших поселенців, історію рідного краю, видатних особистостей, героїчне минуле земляків.

День видався цікавим та насиченим. А відпочинок у парку ім. П.І. Чайковського додав заряд енергії та бадьорості.

Дробітько Ольга Василівна, вихователь табору «Веселка»

Переглядів: 251 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0