Головна » 2017 » Червень » 2 » Літо 2017. День другий.
Літо 2017. День другий.

Другий день табору розпочався з інтелектуальної розваги «Найрозумніший». Учні змагалися в номінаціях: загадки, прислів’я, мультфільми, казки, здоров’я, кулінарія, математика, історія та держава, тварини, музика, природознавство, казкові тварини, мова , професії, рослини, спорт, техніка, калейдоскоп. Кожна дитина показувала свої знання,. В запеклій боротьбі за перемогу вийшли два фіналіста Лишенко Саша та Вовк Захар, які за запитаннями з торбинки отримали рівну перемогу та отримали солодкі призи.

День продовжився переглядом мультфільмів «Реальна Білка», «Пінгвіни Магадаскару». Діти з цікавістю переглядали відео.

Весело і завзято змагалися на Веселих стартах. Проведені естафети з м’ячем, обручами, скакалками. Дві команди «Веселі» та «Завзяті» в рівній боротьбі дійшли до фінішу та були нагороджені солодкими призами.

Лантух Тетяна Василівна, вихователь табору "Веселка"

Переглядів: 238 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0