Головна » 2017 » Червень » 13 » Літо 2017. День дев'ятий
Літо 2017. День дев'ятий

9-тий день в таборі «Веселка» минув в чарівному та затишному місті України Суми. Прогулюючись вулицями цього міста діти завітали до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, який знаходиться у старовинній будівлі на Покровській, 6. І, як завжди, кожного дня Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, що став невід”ємною частиною культурного життя Сум, гостинно відчинив двері перед глядачем, даруючи радість зустрічі з таємним та загадковим мистецтвом Його Величності Театру. Із захопленням переглянули чарівну казку на дві дії «Попелюшка». Це мрійливо-добра казка про кохання, мрії та справедливість, яка сподобалася дітлахам і дорослим!

Весело та енергійно минув час катаючись на роликах на роледромі, що знаходиться в розважальному центрі міста Сум «Лавина». Їдучи додому, діти із великим захопленням обговорювали їхні перші спроби стати на ролики та рушити вперед.

Драновська Людмила Володимирівна, вихователь табору

Переглядів: 280 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0