Головна » 2019 » Квітень » 7 » Лісівники плекають ліс
Лісівники плекають ліс

Ліс-лісочок, срібний голосочок, сонечко згори.

Стежечка-в’юниця, поруч –таємниця. Замри!

Учні 2 класу взяли активну участь у конкурсі дитячого малюнка в межах громадської акції агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках» у 2019 році з теми «Лісівники плекають ліс». Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами важливої роботи лісівників, ролі та значення лісу для забезпечення життя на планеті. Ніконов Максим виконав аж два малюнки: «Господар лісу» та «Бережіть ліс!». Мартиненко Вероніка у своєму малюнку наголосила тему збереження первоцвітів – справжніх лісових квітів. Остапенко Максим намалював лісових мешканців – зайчика, білочку, косулю, їжачка, куницю. Вовк Альбіна відкрила тему збереження лісових насаджень у малюнку «Ліс майбутнього».

Учні 4 класу (Драновський Андрій, Вовк Захар, Бобров Саша, Загребельна Аня) із задоволенням малювали рідну природу, закликаючи всіх жителів берегти і примножувати наше багатство – ліси.

3 клас не залишився осторонь, і теж взяв участь у конкурсі малюнків.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 228 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0