Головна » 2016 » Листопад » 3 » Джерело чисте, життєдайне
Джерело чисте, життєдайне

На осінніх канікулах учні початкових класів нашої школи завітали до районної дитячої бібліотеки. Бібліотекар Валентина Василівна розповіла маленьким відвідувачам про книжкові розподільники та алфавітний і тематичний каталоги. Вона познайомила з діяльністю книжкової лікарні – «Бук-госпіталю», провела екскурсію до куточка народознавства «Джерела народної душі», розповіла про життя і творчість відомого українського поета та письменника Івана Франка. Цікаво було маленьким станівчанам під час перегляду мультфільмів «Про Котика та Півника», "Про мурашку".

Далі екскурсія тривала у міський дитячий парк. Школярі з великим задоволення по фотографувалися біля казкових героїв та розважалися на каруселях.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 4 класу

Переглядів: 280 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0