Головна » 2016 » Жовтень » 11 » День вчителя
День вчителя

Вчительська доля – мудрістю вкрита,

Дзвенить вона сміхом дитячих сердець.

Вчительська доля – дощем раннім вмита,

Вона для людей буде вічним взірцем.

Перша неділя жовтня професійне свято – День вчителя. В святковій залі школи зібралися учні, щоб подарувати вчителям найтепліші та найщиріші привітання. Найменші учні 1 класу привітали цікавими віршиками. Радісно та дзвінко виконали пісні «Наша перша вчителька» учні 2 класу, «Любим вчителям» 3 клас, «Посмішка» діти 4 класу, «Любі вчителі» 5 клас, «Вчителі» учні 6 та 7 класу. Учні 8 класу презентували цікаву привітальну програму «Новини на каналі «Тічер-ТV». Кореспонденти каналу показали репортаж привітального слова Папи Римського – Урокена Прогулянта ХII, який привітав вчителів з їх святом. Реклама нового блокбастера педагогічних термінів та понять. Найцікавішою родзинкою програми було пряме включення з офісу Сонька-Дрімка, в якому було представлено відео з його картотеки «У сні і наяву». В цьому фільмі вчителі були представлені в цікавих казкових, міфічних образах.

Драновська Людмила Володимирівна, соціальний педагог

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики