Головна » 2019 » Квітень » 2 » Чому корисно читати?
Чому корисно читати?

Багато хто зараз дуже зайнятий і не може приділяти час читанню, вважаючи за краще відпочивати за екраном телевізора чи за комп’ютером. То яку користь несе читання і чому його радять включити в свій щоденний графік справ? Такі питання розглядали присутні на класних батьківських зборах учнів 2 класу. Батьки переглянули відео, як створюють книгу, познайомилися з перевагами читання, запам’ятали корисні поради про те,які продукти слід вживати для покращання зору, бо для здорового розвитку і успішного навчання діти особливо потребують здорового зору. За даними дослідження 25% школярів мають проблеми з очима.

Батьки познайомилися також з переліком книг, від яких не зможуть відірватися діти восьмирічного віку. Це твори В.Нестайка, А.Ліндгрен, Г.Андерсена, Ш.Перро, Дж.Родарі. 2019 рік оголошений роком читання, тож читати корисно! Читання збагачує словниковий запас, розвиває мислення, знижує стрес,робить, нас більш творчими, покращує сон, надає впевненості. І саме тому читайте книжки! Це все ж таки корисно!

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 199 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0