Головна » 2020 » Березень » 11

Переглядів: 209 | Додав: Specialforunet | Дата: 11.03.2020 | Коментарі (0)

З нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка учні 5-9 класів зібралися на виховний захід "Безсмертний Кобзар українського народу". Пригадали основні події з життя поета, вивчені поетичні твори, розглянули репродукції картин Шевченка-художника. Учні 6 класу виготовили лепбук "Тарас Шевченко", у якому зібрали цікаву інформацію про періоди творчості поета, найвідоміші пам'ятники митцю, життєві факти, вислови відомих людей, картини художника, вікторину за підсумками лепбука. Семикласники підготували стінгазету "Тарас Шевченко: факти про митця, яких більшість не знає" і представили присутнім.
Захід привернув увагу до творчості Шевченка та допоміг усвідомити її значення для сучасних українців.

... Читати далі »

Переглядів: 216 | Додав: Specialforunet | Дата: 11.03.2020 | Коментарі (0)