Головна » 2020 » Березень » 11 » Безсмертний Кобзар українського народу
Безсмертний Кобзар українського народу

З нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка учні 5-9 класів зібралися на виховний захід "Безсмертний Кобзар українського народу". Пригадали основні події з життя поета, вивчені поетичні твори, розглянули репродукції картин Шевченка-художника. Учні 6 класу виготовили лепбук "Тарас Шевченко", у якому зібрали цікаву інформацію про періоди творчості поета, найвідоміші пам'ятники митцю, життєві факти, вислови відомих людей, картини художника, вікторину за підсумками лепбука. Семикласники підготували стінгазету "Тарас Шевченко: факти про митця, яких більшість не знає" і представили присутнім.
Захід привернув увагу до творчості Шевченка та допоміг усвідомити її значення для сучасних українців.

Вчитель української мови та літератури Дробітько О.В.

Традиційно на початку березня світова спільнота вшановує пам'ять Великого Кобзаря. Учні 1 класу також долучилися до цієї традиції. Напам'ять декламували вірш "Тече вода з-під явора...". Намалювали малюнок до прочитаної поезії.

Класний керівник 1 класу Драновська Л.В.

Переглядів: 215 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0