Головна » 2020 » Лютий » 25

21 лютого міжнародна спільнота відзначає День рідної мови. Для кожного народу його мова - це закодована інформація про давню історію предків, традиції, світогляд, це відображення культури усієї нації. Мова - це не тільки історія, а й сьогодення. Усім відомо, що поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ. Це свято покликане сприяти підтримці мови як показника культурної приналежності кожної людини.
До цієї дати учні 6 класу виготовили лепбук, у якому зібрано інформацію про сім'ї мов світу, мертві та штучні мови, стан мови в Україні, цікаві факти та вислови відомих людей про українську мову, розповіді про поліглотів.
Також у нашій школі відбулося свято "Мова єднання". Учасники заходу, учні 5-9 класів, познайомилися з історією виникнення свята, підготували цікаві виступи: декламували вірші, читали гумор, співали пісні, розігрували сце ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: Specialforunet | Дата: 25.02.2020 | Коментарі (0)