Головна » 2018 » Грудень » 10

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, популяризації служби в ЗСУ, сприянні патріотичному вихованні дітей, серед учнів школи було проведено творчий конкурс «Малюнок на фронт». У своїх малюнках третьокласники «Бережи, Вас, Боже»(Овчаренко А.), «Нехай на рідній землі буде мир»(Єфименко М.), «Щастя та миру рідній оселі»(Бриксін А.) та четверокласники «Слава Україні! Героям слава!», «Збройні сили України»(Драновський А.), «Слава героям України», «Герої АТО»(Горбунов А.), «З Днем Збройних Сил України!»(Бобров О.), «Слава героям АТО»(Пануровський С.) вітали військових зі святом. Побажання миру, добра, злагоди у своїх дитячих малюнках виразили Бугай Д., Гордієнко І. та Гончаренко Г. Разом з малюнками та зі щирими вітан ... Читати далі »

Переглядів: 247 | Додав: Specialforunet | Дата: 10.12.2018 | Коментарі (0)