Головна » 2018 » Грудень » 10 » Дякуємо захисникам
Дякуємо захисникам

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, популяризації служби в ЗСУ, сприянні патріотичному вихованні дітей, серед учнів школи було проведено творчий конкурс «Малюнок на фронт». У своїх малюнках третьокласники «Бережи, Вас, Боже»(Овчаренко А.), «Нехай на рідній землі буде мир»(Єфименко М.), «Щастя та миру рідній оселі»(Бриксін А.) та четверокласники «Слава Україні! Героям слава!», «Збройні сили України»(Драновський А.), «Слава героям України», «Герої АТО»(Горбунов А.), «З Днем Збройних Сил України!»(Бобров О.), «Слава героям АТО»(Пануровський С.) вітали військових зі святом. Побажання миру, добра, злагоди у своїх дитячих малюнках виразили Бугай Д., Гордієнко І. та Гончаренко Г. Разом з малюнками та зі щирими вітаннями зі святом, побажаннями здоровя, миру, добра, щастя написали «Листа герою» Руденко Діана та Боброва Анжеліка. Учениця 6 класу Бережна Вікторія виготовила великий плакат, в якому розмістила малюнок, вірш та написала листа. Учні 7 класу Целуйко Оксана та Овчаренко Віталій виконали малюнки «Повертайся живим, солдате!», «Діти хочуть миру». Долучилися до акції і найменшенькі учні школи – другокласники. Учні малювали, дякували військовим за спокій наших домівок та побажали миру, добра, світлого настрою. Це композиції «Хай буде мир на Україні!»(Коваль С.), «Скажемо «Ні» – війні!» (Вовк А.), «На сторожі миру і спокою в Україні!»(Остапенко М.), «Повертайтесь додому живими»(Мартиненко В.).

Вітаємо захисників з Днем Збройних Сил України і бажаємо від душі впевнено стояти на сторожі безпеки і мирного спокою держави, захищати свій народ від гніву і втручання ворогів, ніколи не переставати виховувати в собі силу волі і мужності, виявляти в будь-якій справі відвагу і свій героїзм.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 247 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0