Головна » 2018 » Квітень » 22

Весело та цікаво провели весняні канікули вихованці гуртка «Народна творчість» Станівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Протягом канікул діти відвідували заняття на яких створювали чарівні «квіти- льодяники» з кольорового паперу. Але не менш захопливим заняттям став майстер-клас з розпису імбирних пряників в кафе «Снярик» м.Тростянець. Розпис імбірних пряників — це захоплюючий кулінарний майстер-клас для дітей. Величезне задоволення від розпису пряників отримали всі. Навіть впевнені у власній нездатності малювати брали до рук духмяний пряник та кольорову глазур і перетворювалися в художника, що створює шедевр! Адже гарний розписний імбирний пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок. Драновський Андрюша як справ ... Читати далі »

Переглядів: 228 | Додав: Specialforunet | Дата: 22.04.2018 | Коментарі (0)