Головна » 2018 » Квітень » 22 » Весняні канікули вихованців гуртка «Народна творчість».
Весняні канікули вихованців гуртка «Народна творчість».

Весело та цікаво провели весняні канікули вихованці гуртка «Народна творчість» Станівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Протягом канікул діти відвідували заняття на яких створювали чарівні «квіти- льодяники» з кольорового паперу. Але не менш захопливим заняттям став майстер-клас з розпису імбирних пряників в кафе «Снярик» м.Тростянець. Розпис імбірних пряників — це захоплюючий кулінарний майстер-клас для дітей. Величезне задоволення від розпису пряників отримали всі. Навіть впевнені у власній нездатності малювати брали до рук духмяний пряник та кольорову глазур і перетворювалися в художника, що створює шедевр! Адже гарний розписний імбирний пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок. Драновський Андрюша як справжній патріот розмалюв пряник як український прапор. Загребельна Аня створила чарівного ведмедика. Вовк Захар розмалював щире любляче серце. Ніконов Максим, Вовк Альбіна малювали незвичайних ведмедиків. Всі розписані пряники учні повезли додому як подарунки на Великдень.

Керівник гуртка «Народна творчість» Лантух Т.В.

Переглядів: 228 | Додав: Specialforunet | Теги: $IMAGE1$, $IMAGE2$, $IMAGE3$ | Рейтинг: 0.0/0