Головна » 2017 » Грудень » 04

З метою розширення поняття учнів про характерні ознаки осені в неживій і живій природі; спостереження за змінами, які відбуваються в живій природі; виховання дбайливого ставлення до рослин, до свого здоровя, почуття любові до краси рідного краю в 1 класі осіннього сонячного дня була проведена екскурсія «Краса природи рідного краю».

Першокласники відповіли на питання , як поводитися на природі: потрібно бути уважним, дисциплінованим, слухати, що говорить вчитель, не відриватися від групи, не ламати гілок дерев і не рвати без потреби квіти, не збирати незнайомі гриби. Поводитися тихо, щоб не налякати мешканців лісу. Не руйнувати мурашники. Діти добре запам’ятали, що частіше падають дощі, т ... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: Specialforunet | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)