Головна » 2016 » Березень » 06

22 лютого 2016 року в Сумському державному педагогічному університеті ім.А.С.Макаренка відбувся інтегрований семінар-конференція для слухачів магістратури денної та заочної форми навчання за спеціальністю «Управління навчальним закладом» на тему «Організація навчально-виховного процесу у навчальному закладі (на прикладі роботи директора Сахнівської середньої школи О.А. Захаренка)». Організаторами виступили кафедра педагогіки вищої школи та педагогічного менеджменту та викладачи доцент В.Ф.Живодьор кандидат педагогічних наук І.І. Гавриленко.

З доповіддю про «Спільну діяльність школи, сім’ї та громадськості в управлінській діяльності О.А.Захаренка (на прикладі Станівсько ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: Specialforunet | Дата: 06.03.2016 | Коментарі (0)