Головна » 2015 » Березень » 19

13 березня на базі Палацу дітей та юнацтва пройшов районний етап обласного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» метою якого є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед  дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Нашу школу представляла команда «Дерево життя», яка щорічно бере участь у цьому конкурсі. В цьому році учасники команди отримали призове третє місце серед шкіл району. Журі відзначило їх активність, позитивний настрій. Заступник директора з навчально-виховної роботи Омельчук Е.А. відзначила, що з кожним роком майстерність нашої команди росте, і нарешті вийшла на призовий рівень. Наші дівчатка були найменшими за віком сере ... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: Specialforunet | Дата: 19.03.2015 | Коментарі (0)