Головна » 2014 » Червень » 27

Весело та змістовно пройшло табірне життя в пришкільному таборі відпочинку «Веселка». Було оздоровлено 31 учень школи. Табір працював з 02.06.2014 по 20.06.2014. 14 робочих днів з дворазовим харчуванням. Дозвілля учнів забезпечувало 6 вихователів на чолі з начальником табору Міщенко І.А., які проводили різноманітні заходи. Проведена пішохідна екскурсія в урочище «Нескучне» - грот Німф, щоденно проводилися спортивні заходи: розучування рухливих ігор, оздоровчі процедури, гра у футбол, волейбол. Здійснена екскурсія по визначних місцях с.Станова: обеліск Слави, Краснянське лісництво, екскурсія до шкільного музею. Проведені виховні заходи: конкурс «У світі загадок», виховний проект «Суд над ворогами здоров’я», інтелектуальна гра «Найрозумніший», ігрова програма «Мандри в хустинкове містечко», екску ... Читати далі »

Переглядів: 522 | Додав: Specialforunet | Дата: 27.06.2014 | Коментарі (0)