Головна » 2014 » Квітень » 27

Учні школи  разом з класним керівником Міщенко І.А. та шкільним  бібліотекарем Прядкою Г.В. прийшли в гості у сільську бібліотеку. До них на свято «Посвята в читачі» завітали Королева книг, Мудра Сова, Букварик та лікар Айболить. Діти добре засвоїли правила, як треба поводитись у володіннях Королеви книг. Потім вони познайомилися  з добрим і цікавим книжковим героєм, який лікує не тільки звірят, а й книжки. Лікар Айболить повторив з юними читачами бібліотеки правила поводження з книгою.  Першокласник Артем Тімченко прочитав вірш про дівчинку Іру, яка не вміла поводитись з книжками. Сільський бібліотекар Єфімчук А.А. вручила школярам ключі від бібліотеки та побажала успіхів у навчанні та провела конкурс «Вгадай три чарівні слова». Приємно було чути бібліотекарю, що ці чарівні слова є «бібліотека», «книга» ... Читати далі »

Переглядів: 471 | Додав: Specialforunet | Дата: 27.04.2014 | Коментарі (0)