Головна » 2014 » Квітень » 27 » Посвята в читачі
Посвята в читачі

Учні школи  разом з класним керівником Міщенко І.А. та шкільним  бібліотекарем Прядкою Г.В. прийшли в гості у сільську бібліотеку. До них на свято «Посвята в читачі» завітали Королева книг, Мудра Сова, Букварик та лікар Айболить. Діти добре засвоїли правила, як треба поводитись у володіннях Королеви книг. Потім вони познайомилися  з добрим і цікавим книжковим героєм, який лікує не тільки звірят, а й книжки. Лікар Айболить повторив з юними читачами бібліотеки правила поводження з книгою.  Першокласник Артем Тімченко прочитав вірш про дівчинку Іру, яка не вміла поводитись з книжками. Сільський бібліотекар Єфімчук А.А. вручила школярам ключі від бібліотеки та побажала успіхів у навчанні та провела конкурс «Вгадай три чарівні слова». Приємно було чути бібліотекарю, що ці чарівні слова є «бібліотека», «книга», «читач». Антоніна Андріївна вручила юним читачам солодкі подаруночки та книжечки. Бібліотекар школи Прядка Г.В. разом з Мудрою Совою та Буквариком провели конкурс загадок, прислів’їв про книгу. Дві команди «Ріпка»  та «Колобок» позмагалися, хто з гравців краще знає казку по прочитаному уривку. Наприкінці свята школярі разом з Інесою Анатоліївною вивчили побажання Мудрої Сови:

Вчіться, діти!

І мудра книжка

Скаже вам дуже багато

З того, що колись іншими

І посіяно й пожато.

Лантух Тетяна Василівна, заступник директора коли