Головна » 2015 » Грудень » 25 » Зимовий Миколай
Зимовий Миколай

18 грудня учні 1-4 класів з радістю відвідали сільську бібліотеку. З теплом зустріла їх, сільський бібліотекар, Васил´єва О.О., яка провела,  разом із вчителями початкових класів, виховну годину «Зимовий Миколай». Олена Олександрівна повідомила, що День Святого Миколая розпочинає зимові свята і несе із собою веселощі та розваги, ігри на свіжому повітрі, співи та танці. Це велике народне свято, яке відзначається великим вшануванням Святого Миколая. Діти прослухали цікаву легенду про дитинство та життя  Миколая-Чудотворця, про те, що він для всіх став символом жертовної любові та співчутливого милосердя до ближнього. Всі діти читали напам´ять вірші, написали листівки Чудотворцю з проханнями про подарунки та помістили їх в поштову скриню з написом «Листи до Святого Миколая». Завітав на свято і сам Миколай разом із Ангелом. З привітальними та повчальними словами звернулися вони до дітей. На кінець свята кожен учень отримав солодкий подарунок  з торбини Святого Миколая.

Драновська Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів

Переглядів: 336 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0