Головна » 2017 » Березень » 5 » Зима спортивна
Зима спортивна

Районний відділ освіти Тростянецької РДА та ПД та Ю подбали про спортивне життя учнів. Змагання були організовані з метою популяризації фізичної культури та спорту як одного із способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між дітьми, підвищення мотивації до занять оздоровчою культурою, покращення стану фізичного здоров’я та профілактики шкідливих звичок серед юнаків та дівчат. Активну участь у них взяли учні нашої школи, про що свідчать нагороди – грамоти, принесені в спортивну копілку школи. У грудні - це грамоти за ІІ місце у районних змаганнях зі спортивної орієнтації Зайцевої Аліни (5кл.) та Овчаренка Андрія (5кл.). У лютому – це грамота за ІІ місце в районних змаганнях з шашок – Руденко Діана (7кл.). ІІ місце зі спортивного туризму в закритих приміщеннях – Рева Артем (6кл.), ІІІ місце – Овчаренко Андрій (5кл.) – серед хлопців; ІІІ місце – Овчаренко Ольга (8кл.) – серед дівчат. Спортивна команда виборола ІV загальнокомандне місце з восьми команд, що змагалися. Усі емоції та досягнення команд у фоторепортажі.

Мандрико Олександр Вікторович, вчитель фізичної культури

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики