Головна » 2017 » Вересень » 10 » Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе..
Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе..

“Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе; рідна віра, рідна мова,рідний край наш над усе!” Таку поетичну назву мав перший урок у 5 класі, який пройшов у формі квесту. Учні виконували завдання на різних станціях, як-от: “Держава в центрі Європи”, “Мова — душа народу”, “Йдемо у майбутнє, пам’ятаючи про минуле”, “Обереги рідної землі”, “Славні сини й дочки України”. Діти розгадували кросворди, ребуси, закінчували прислів’я, впізнавали обереги за описом, вгадували історичних осіб, працювали з контурною картою, складали прислів’я та приказки про рідний край, висловлювали думки щодо значення слів “патріот”, “патріотизм”.

Виконуючи завдання квесту, учні систематизували свої знання та ще раз переконалися, яка чудова та унікальна наша Батьківщина.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 5 класу

Переглядів: 263 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0