Головна » 2017 » Вересень » 26

Традиційний туристичний зліт цього річ видався цікавим та змістовним. Захід відбувся в урочищі Нескучне. Команда нашої школи складалася з 9 учасників ( Дудник Олександр, Решетков Сергій, Овчаренко Ольга, Гордієнко Настя, Іщенко Юлія, Лишенко Ілона, Боброва Анжеліка, Целуйко Оксана, Овчаренко Андрій). Діти ходили на байдарках, долали смугу перешкод, естафету, вправлялися у бухтовці канату, спортивному орієнтуванні, встановленні намету, брали участь в екологічній та краєзнавчій вікторинах, у конкурсі кашоварів.

Свіже повітря, запах диму, ночівля в наметах, тепло та світло від вогнища створили романтичну атмосферу. Учасники зльоту отримали задоволення від змагань, потоваришували з однолітками, долучилися до здорового ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: Specialforunet | Дата: 26.09.2017 | Коментарі (0)