Головна » 2020 » Лютий » 19 » Вони помирали, щоб жила Україна

Небесна Сотня - герої незборені,
Найкращі , найвідважніші
сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші
мріяли, любили і жили…

20 лютого виповнюється 6 років з дня розстрілу Небесної Сотні. Цього дня 2014 року під час Революції Гідності на Інституцькій вулиці у Києві силовики розстрілювали протестувальників. Учні школи взяли участь у виховному заході «Вони помирали, щоб жила Україна» присвяченому Героям Небесної Сотні. У глибокій скорботі присутні низько схилили голови перед пам’яттю загиблих, які боролися за честь, правду, гідність і віддали за Україну найдорожче – життя. Переглянули відеоролики про криваві події Революції Гідності. Ознайомившись з відео галереєю, згадали поіменно всіх загиблих героїв, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям… Сумно і боляче… Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірочок на українському небосхилі, сотня героїв! Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх Героїв. Оплакує Героїв Небесної Сотні вся українська спільнота… Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну…Пам’ятати і розповідати про них. На прикладі Героїв Небесної Сотні маємо виховувати наступні покоління. Ми повинні докласти зусиль,згуртуватися, щоб побудувати таку державу, котру бачили в своїх мріях загиблі герої і за котру вони віддали життя. Ці люди-справжні герої! А герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях.

Слава Україні! Героям Слава!!!

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна памятає. (Діанка Писарчук)

Класний керівник 5 класу Овчаренко В.В.

Переглядів: 236 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0