Головна » 2018 » Грудень » 30 » Витівки Снігової королеви
Витівки Снігової королеви

Новий рік — це завжди час казкових подій та фантастичних перетворень, особливо там, де є діти. 28 грудня наша школа також опинилася в епіцентрі загадкових подій. Подарунки, приготовані для дітей 5-9 класів, викрала Снігова Королева. Вона засипала усе подвір’я снігом, щоб замести сліди своїх сніжних коней. Але добрі ельфи стали на захист святкового настрою. Вони не дозволили Сніговій Королеві винести подарунки за межі школи. Тож їй довелося переховати їх. Відлітаючи, вона розбила чарівне дзеркало добрих ельфів, яке знає все на світі і може показати місце схову. Уламки того дзеркала розлетілися по всій школі. Довелося дітям виконувати завдання ельфів, щоб ті дали підказки, де шукати чарівні уламки. Зібравш усі 7 уламків, вони отримали карту з позначкою, де ж заховано подарунки. Скарби знайдено! Витрачениий на пошуки час не минув даремно. Діти дружно грали, вчилися працювати злагоджено, бути однією командою. Активно брали участь у різноманітних конкурсах-змаганнях "Хто я?", "Прикрась ялинку", "Сніговички", "Застібни гудзик", "Мішок Діда Мороза", "Сніжки". Адже тільки так можна перемогти холод і байдужість, посіяні у серця бездушною Сніговою Королевою.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 6 класу

Переглядів: 263 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0