Головна » 2015 » Червень » 16 » Випускний 2015

Позаду залишилися уроки,

Щоденники, екзамени, дзвінки.

Ви були разом 9 років.

Усе скінчилось - ви випускники.

11 червня відбулося свято вручення свідоцтв про базову середню освіту. На свято прийшли батьки, родичі, друзі, вчителі та громадськість села.  Директор школи Григор’єва Ірина Леонідівна привітала  винуватців свята і вручила їм свідоцтва. Із закінченням основної школи випускників привітав сільський голова Дудник Юрій Олексійович.  Класний керівник Чередніченко Яна Володимирівна  побажала випускникам, в час розлуки зі школою, щоб спогад про рідну школу сяяв навіть тоді, коли згасає віра в себе. Хай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, який вказує як іти, щоб не оступитися.  Випускників зі святом привітала перша вчителька Драновська Людмила Володимирівна. Із словами вдячності виступила схвильована мама випускниці – Стадніченко Ірина Петрівна. Дев’ятикласники у вишуканих сукнях і костюмах продемонстрували свою красу та таланти, виступили зі словами подяки учителям, батькам адміністрації школи.  Свято пройшло цікаво, весело. Теплі слова, квіти, сльози на очах - все це зворушило до глибини серця кожного присутнього .Бажаємо нашим випускникам – дев’ятикласникам справдження їхніх мрій, нехай все в них складається вдало, а батькам - наснаги та терпіння.

Переглядів: 445 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0