Головна » 2015 » Червень » 04

21 травня 1 клас відсвяткував «Свято Букваря», що розпочалося  виступами учнів, які у віршованій формі повідомили ,що вміють вже читати, писати, рахувати, знають всі літери українського алфавіту. Подякували за це найпершій книзі «Букварю», вчителю та батькам. На свято завітав і сам Буквар, який разом з дітьми пригадав кожну літеру абетки. З веселою піснею з¢явилася на святі Червона Шапочка, яка у корзині принесла для учнів загадки про шкільне приладдя. Букварик запросив до класу своїх товаришів Читанку, Українську мову, Математику, Природознавство, вони повідомили, що будуть дружити та працювати  з дітьми у 2 класі. Виконали веселі пісні про школу, книгу, маму, Україну.< ... Читати далі »

Переглядів: 423 | Додав: Specialforunet | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)