Головна » 2016 » Березень » 20 » "Весняний заспів Тростянеччини" 2016
"Весняний заспів Тростянеччини" 2016

Багато сіл на світі є,

З усіх найкраще – це моє.

Тепліших в світі слів нема,

Як рідне слово – Станова.

Такими словами поета-земляка Івана Івановича Штанова розпочала творчий звіт станівської громади в рамках районного фестивалю самодіяльного мистецтв «Весняний заспів Тростянеччини» ведуча Овчаренко В.В.

Запашним короваєм та обрядом зустрічі весни діти зустріли гостей свята: сільського голову Дудника Ю.О., депутата районної ради Овчаренка Р.В. та в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Забавського В.М.

Композицію на теми народних пісень вдало виконали юні музиканти – піаністи Лишенко Олександр (учень 3 класу), Руденко Діана (учениця 6 класу) та ансамбль народних інструментів.  ВІА «Мрія» подарував глядачам музичну композицію «Рідний край» (солістка -  Гордієнко Альбіна, учениця 8 класу).

Вже багато років гордістю Станівського будинку культури є фольклорний колектив «Калина», під керівництвом вчителя-пенсіонера Цілуйко Ніни Сергіївни. У складі колективу є вчителі та учні школи (Міщенко І.А., Дробітько О.В., Овчаренко В.В., Гордієнко Альбіна, Міщенко Сергій та Овчаренко Тимур).  13 грудня православні християни відзначають свято на честь святого апостола Андрія Первозванного. Водночас день Андрія був в народі великим зимовим молодіжним святом. На Андрія дівчата зазвичай ворожили. Аматори сцени відтворили забутий народний обряд  "Калита".

Вчителі школи Лантух Т.В., Цлуйко Л.М., Прядка Г.В., Драновська Л.В. у складі жіночого ансамблю виконали українські народні та сучасні пісні. Фінальним акордом творчого звіту прозвучала пісня «Мій рідний край» (слова Цілуйко Н.С, музика Назаренка М.О.)

Особливою яскравістю і красою виділялася виставка, яку підготували учні і педагоги школи, щоб показати свої таланти і вміння. Були представлені вироби у техніках:  оригамі, ізонитка,  деку-паж, квілінг, торцювання, паперопластика,   бісероплетіння, вишивка бісером.

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики