Головна » 2016 » Лютий » 17 » Увага! Грип!
Увага! Грип!

З метою профілактики грипу та застудних захворювань у 3 класі було проведено бесіду «Як захиститися від застуди». Учні повторили поняття про корисні і шкідливі мікроорганізми, інфекції, що передаються контактним і повітряно-крапельним шляхом, вчилися дотримуватися правил поведінки під час епідемії ГРВІ та грипу, виховували бажання турбуватися про своє здоров’я. У грі «Вільний мікрофон» діти повторили правила «Як бути охайною людиною». У практичній  роботі третьокласники вчилися моделювати поведінку під час епідемії грипу, працювали в групах, повторювали правила поводження у час карантину. Бережна Вікторія прочитала і пояснила слова зі словничка. Лишенко Олександр декламував вірш Л.Вознюк «Мікроб». Тімченко Артем пояснив значення слова «імунітет» та розповів про захисні сили організму.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 3 класу

Переглядів: 321 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0