Головна » 2018 » Квітень » 3 » Урок - подорож «Права дитини»
Урок - подорож «Права дитини»

Урок – подорож на тему «Права дитини» в 4 класі розпочався із зупинки на станції «Правова». За допомогою чарівної скриньки, в якій було поміщено дзеркало, учні побачивши себе в ньому, дійшли висновку , що всі діти є найціннішим скарбом планети Земля. Ознайомилися з основним законом нашої держави Конституцією України. Учитель зробив коротке повідомлення про те, що увагу на дітей починають звертати тільки в XVII- ХУІІІст. Познайомив з документами, які забезпечують права дитини. За допомогою рубрики «Довідкове бюро» дізналися значення слів «Декларація», «Конвенція». На станції «Відпочинку» діти відпочили провівши фізкультхвилинку. Станція «Казкова» підготувала для учнів телеграми від казкових героїв, проаналізувавши які, учні повідомили, яке право порушувалося в кожній із ситуацій. На станції «Дослідницька» учні «дослідники» зібрали інформацію про життя дітей на планеті та в Україні. Станція «Квіткова» допомогла розквітнути «Правовій квітці». У кожного учня на парті була пелюсточка. Діти написали на ній деякі права, які добре запамятали. Заповнені пелюстки приклеювалися до «Правової квітки» (плакат на дошці). Станція «Ігрова» порадувала учнів цікавими іграми на закріплення вивченого матеріалу: гра «Чи знаєш ти зміст конвенції про права дитини?», гра «Веселий м’ячик», гра «Спіймай правило».

Драновська Людмила Володимирівна, класний керівник 4 класу

Переглядів: 239 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0