Головна » 2016 » Травень » 24 » Твій друг - Велосипед
Твій друг - Велосипед

Під час  тижня «Безпеки дорожнього руху» у 2 класі була проведена бесіда-гра «Твій друг – Велосипед». Вступним словом, вчитель наголосила, що учні це діти, які ще не мають права сідати за кермо автомашини. Тому для них створені маленькі машини, а також і велосипеди. Для їзди на ньому створені певні правила безпеки, які повинен виконувати кожен велосипедист.

За малюнком повторили будову велосипеда. Закріпили знання за допомогою гри «Яка частина відсутня». Попрацювали в парі під час гри-пазла « Хто швидше збере велосипед». Учні з цікавістю прослухали рубрики «Історія велосипедів», «Цікаво знати!». Вивчили правила дорожнього руху під час катання на велосипеді за допомогою гри «Розумне колесо». Учні по черзі виходили до дошки, на якій прикріплені яскраві колеса велосипеда. Знімали колесо і читали зі зворотного боку правило дорожнього руху на велосипеді і заходи безпеки. Ознайомилися з спеціальним спорядженням велосипеда та дорожніми знаками «Велосипедна доріжка», «Рух велосипедів заборонений», «Перетин з велосипедною доріжкою». Вікторина «Колесо знань» підвела підсумок виховної години.

Драновська Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів

Переглядів: 643 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0