Головна » 2017 » Травень » 29 » Трудова акція "Чисте подвір'я"
Трудова акція "Чисте подвір'я"

24 травня на території нашої школи пройшла акція «Чисте подвір’я». Учні 5-9 класів разом з класними керівниками, вчителями та працівниками школи займалися благоустроєм своєї території, щоб шкільне подвір’я було гарним і доглянутим та милувало око перехожих.

За кожним класом закріплена територія, де діти старанно згрібали скошену траву та підмітали тротуар. Вже другий рік дітям допомагають дорослі - скошують траву на шкільному подвір’ї працівники комунального підприємства «Станова-сервіс», яким керує Пилипець Сергій.

Жителі села ніколи не залишаються осторонь. Так приватний підприємець Гордієнко Роман надав пальне для вивезення сміття. На центральній клумбі висадили петунії, сальвії, колеус, які подарували школі приватні підприємці подружжя Ранцевас. Влітку шкільне подвір'я розквітне різнобарв'ям кольорів, які подарують нам багато різних квітів, за якими школярі будуть доглядати під час трудової практики. Чисто та гарно на шкільному подвір’ї!

Всі старалися! Молодці!!!

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи