Головна » 2017 » Травень » 19

На початку травня до учнів першого класу завітав Букварик на прощальний урок. Свято Букварика було цікавим та з несподіваними гостями. До нас завітала Королева Двійка зі своїми завданнями, підручники-помічники Букварика другого класу та гості, які підготували нам два пісенні подарунки. Під час свята діти активно працювали, батьки допомагали та хвилювалися за своїх дітей. Ми подорожували країною Букварією, відвідали Алею голосних звуків, зупинялися на Проспекті приголосних звуків, виконали всі завдання від королеви, щоб вона дозволила нам продовжити свято. Найбільше сподобався наш відео-проект вдячності батькам за допомогу та щоденну турботу, також ми підготували вітальні листівки для наших родин. Далі познайомилися з нашими майбутніми шкільними помічниками, підручниками другого класу. Наприкінці свята послухали пісні у виконанні учнів другого класу. Підсумувала свято ди ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: Specialforunet | Дата: 19.05.2017 | Коментарі (0)