Головна » 2017 » Березень » 17 » Трикутник успіху
Трикутник успіху

Згідно плану методичної роботи школи в рамках колективної форми роботи  Захист  трикутнику успіху «Я-вчитель, я-вихователь, я-особистість»   у  9  класі був проведений урок геометрії «Симетрія відносно точки і прямої»» вчителем  математики Овчаренко Валентиною Володимирівною. Урок мав на меті сформувати поняття симетрії відносно точки та прямої, властивості симетрії; навчити учнів будувати точки та найпростіші фігури, симетричні відносно точки і прямої; ознайомити із застосуванням симетрії; розвивати творчі здібності учнів, інтерес до вивчення математики та процесу пізнання; мотивувати до індивідуальної форми роботи; розвивати увагу, фантазію й культуру мовлення; виховувати патріотизм, відповідальність, ініціативність, працелюбність, свідоме ставлення до отримання та застосування знань. На уроці вчителька використала ІКТ технології : комп’ютерне тестування, мультимедійну презентацію; добре мотивувала учнів до роботи на уроці «Вчитися можна тільки весело... Щоб перетравлювати знання, потрібно поглинати їх з апетитом». Різноманітні форми роботи сприяли кращому засвоєнню знань: робота в групах, диференційовані завдання, творчі завдання. З метою виховання почуття патріотизму на етапі підсумку уроку Валентина Володимирівна за допомогою евристичної бесіди на прикладах архітектурних історичних пам’яток України та Тростянеччини учні визначали наявність симетрії відносно точки та прямої.

Лантух Тетяна Василівна,  заступник директора з навчально-виховної роботи

Переглядів: 358 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0