Головна » 2016 » Березень » 18 » Технічне моделювання
Технічне моделювання

З метою виявлення здібних дітей в сфері політехнічних технологій серед учнів молодшого шкільного віку, сприяння подальшому розвитку їх виконавської майстерності, популяризації технічних дисциплін, обміну досвідом між юними техніками комунальному позашкільному навчальному закладі Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» пройшов районний конкурс з початкового технічного моделювання. Конкурс проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Команда учнів 4 класу у складі Целуйко Оксани та Овчаренко Віталія (керівник Цілуйко Людмила Миколаївна)  взяли участь у цьому конкурсі.  Учні з захопленням виготовляли модель куба, планера та відповідали на тестові запитання. За результатами конкурсу Оксана та Віталій посіли І місце у номінації «Теоретичний залік» і були нагороджені грамотами районного відділу освіти.

Цілуйко Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики